משלוח עד הבית חינם בקניה מעל 250 ש״ח

Х

#my_infime

התחברי לחשבון שלך
פעם ראשונה כאן? הירשמי עכשיו
הרשמה
img_9861-1

מנוי- חודשי לזוג תחתונים באינפימה

מנוי לזוג תחתונים שווים במיוחד בכל חודש במחיר הכי משתלם. פעם בחודש תקבלי חבילה מפנקת של זוג תחתונים מתוך הקולקציות האהובות עליך באתר בהתאם למידה ולגזרה שאת הכי אוהבת.

איך זה עובד?
את בוחרת את הקולקציה שאת הכי אוהבת באתר, למשל קולקציה ברזליאית או קולקציה שחור-לבן. באמצעות שימוש במדידה הוירטואלית באתר תוכלי ״למדוד״ בתלת-מימד לפי מבנה הגוף שלך, את הדגמים המועדפים עליך ולדעת מה המידה שמתאימה לך. אנחנו נדע להתאים לך את התחתונים המושלמים בשבילך ונשלח לך בכל חודש זוג תחתונים מגניב ושווה במיוחד במחיר הכי משתלם שיש. עם מנוי-חודשי את גם נהנת לקבל כל חודש תחתונים חדשים לקולקציה הפרטית שלך וגם חוסכת זמן וכסף.

שלחי לנו מייל עם הקולקציה והמידה המועדפים עליך: info@infime.co.il

fullsizerender-40-1

האם אפשר לשנות את ההעדפות?
בוודאי! את יכולה לשנות את ההעדפות של הקולקציות האהובות עליך, הגזרה או המידה בכל חודש.
למשל, אם בחודש בא לך להתפנק בחוטיני ברזילאי מתוך הקולקציה הברזילאית ובחודש הבא תרצי תחתוני במבוק אקולוגים שמתאימים יותר למצב הרוח הספורטיבי שלנו, את רק צריכה לעדכן את ההעדפות שלך ואנחנו נשלח לך את התחתונים המתאימים. בכל זמן את .יכולה לבטל או להשהות את מנוי-חודשי שלך

img_8269

האם אפשר לעשות מנוי ליותר מזוג תחתונים אחד?
ברור שאת יכולה! אפשר לעשות מנוי-חודשי על קולקציות נוספות ומגוונות. למשל, אם יכולה לעשות מנוי לזוג תחתונים מהקולקציה הברזליאית וזוג תחתונים מקולקצית אקטיב. כל שאת צריכה לעשות זה לציין את מסםר הקולקציות שאת אוהבת ובהתאם לכך אנחנו נשלח לך את התחתונים הכי מגניבים מכל קולקציה בכל חודש.

img_6961

זה הזמן שלך להתפנק בתחתונים חדשים בכל חודש עד הבית במחיר הכי משתלם למנוי-חודשי שלנו!
שלחי לנו את הפרטים שלך ושל הקולקציה המועדפת עליך למייל: info@infime.co.il


img_9861-1

xoxo,
Infimeunderwear.com אתר התחתונים המושלם!

טוען...